Tysiące kolorów, jedna miłość – silent disco


piątek, 19 maja | 23:00 | Cafe Kulturalna

Tysiące kolorów, jedna miłość – silent disco

Rok 2023 będzie wyjątkowy – festiwal obchodzi 20. urodziny, klub festiwalowy Kulturalna również obchodzi 20. urodziny, a wszystko dopełnia nowa współpraca, którą zawiązaliśmy z Teatrem Dramatycznym. 19 maja zapraszamy więc na wspólne wydarzenie, gdzie będziemy świętowali to, co dla nas najważniejsze – miłość!

Pałac Kultury rozjaśnią światła, zaś parkiet rozświetlą wszystkie kolory tęczy. I nie mamy na myśli tylko słuchawek, ale przede wszystkich Was! Oddajcie się więc we władanie kolorów, które idealnie będą pasowały do tysiąca wątków tematycznych, które będziecie mogły_li jak zwykle zobaczyć na festiwalu. Kolory tęczy wybrzmią szczególnie w sekcji „We’re Here, We’re Queer”, poświęconej osobom LGBTQ+ z całego świata, pokazując, że miłość jest jednak, ale jest różnokolorowa.

Warto dodać, że w 2023 roku Festiwal nie tylko organizuje w Teatrze Dramatycznym swoją galę rozdania nagród, ale również wspólnie zaprasza wszystkich na wystawę doświadczeń VR (w dniach 15-21 maja).

Zagrają:

Plus Haneczka - Osobistość znana na całym globie. Rezydentka najlepszych klubów świata. Mentorka takich gwiazd jak Britney Spears, Justin Bieber czy Gigi d’Agostino. Ciężko ją dorwać, ale nam się poszczęściło. Pędzi do nas prosto z LA. Znacie Sandstorm? Tak, to ona.

Poważne Dziewczyny - Córki Manify i Pogłosu, rezydentki a także organizatorki feministycznych i queerowych imprez. Grają od sasa do lasa, to co lubią (czasem alternatywa, czasem techno, house, etno, albo Bajm), znane z tego, że uprawiają lewacką propagandę, często tańczą za konsolą jakby jutra miało nie być. Połączył je czysty przypadek, impreza, aktywizm, Batman i dzikie tańce do świtu.

Koszt wypożyczenia słuchawek: 30 PLN gotówką za okazaniem dowodu tożsamości ze zdjęciem; każda osoba może wypożyczyć maksymalnie sześć par słuchawek.